جستجو   :  

تاثیر گواهی ssl و https در رتبه گوگل

 

 گواهی امنیتی ssl پروتکلی برای رمزنگاری انتقال اطلاعات بین سایت شما و مرورگر کاربرانتان می باشد . پس از فعال سازی ssl بر روی سایت آدرس سایت شما به جای http با https آغاز می شود و آیکن قفل سبز رنگ به همراه عبارت secure در آدرس بار مرورگر کاربران سایت شما نمایش داده می شود.

 

 

 ارتقاء وب سایت توسط گواهی امنیتی ssl مزایای فراوانی دارد از جمله :

  • بهبود سئو و رتبه بندی بهتر به نسبت سایت های معمولی در گوگل : از سال ۲۰۱۴ شرکت گوگل اعلام کرد که وب سایت هایی که از پروتکل https استفاده میکنند نسبت به وب سایت های معمولی رتبه بهتری در الگوریتم نتایج گوگل کسب خواهند نمود و از آن زمان تهیه گواهی ssl به یکی از مهمترین اقدامات جهت افزایش رتبه سایت در گوگل تبدیل شده است
  • امنیت: گواهینامه SSL، از دامنه و ایمیل شما در مقابل کلاه برداری های فیشینگ حفاظت می کند . مسلما شما نمی خواهید که کسی با شبیه سازی سایت شما ، به اطلاعات شخصی ، دسترسی پیدا کند . اما وجود گواهینامه SSL ، شبیه سازی سایت شما را بسیار مشکل خواهد کرد.
  • رمز گذاری: استفاده از یک گواهینامه  SSL بر روی سایتتان، اطلاعات حساسی که از بازدید کننده ها و مشتریان سایت گرفته شده و فقط باید در دسترس شما باشد را ، کد گذاری می کند.
  • اعتماد: استفاده از گواهینامه SSL با آیکون قفل یا نوار سبز در مرورگر، قابل اعتماد بودن کسب و کار شما را افزایش می دهد ، تحقیقات نشان داده ۲۹ درصد مشتری ها قبل از هرگونه خرید یا وارد کردن اطلاعات شخصی، ابتدا به قفل سبز نگاه می کنند.

خوشبختانه سامانه سایت ساز امکانی را فراهم آورده که شما می توانید تنها با یک کلیک یک گواهی ssl برای سایت خود تهیه کنید و سایت خود را به https تبدیل نمایید

برای تبدیل سایت به https کافی است از بخش مدیریت سایت خود از منوی پشتیبانی بر روی گزینه درخواست گواهی ssl کلیک نمایید

تاریخ درج  :  1397/2/5  

ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی